top of page

ONLİNE SINAV NEDİR?        

UZEP Online Eğitim Sisteminde bulunan sınav modülü, eğitim kurumları ve şirketler için geliştirilmiş, online sınavlar ve testler hazırlayabilecekleri, adayları sınavlara online davet edebilecekleri ve sınav sonuçlarını raporlayabilecekleri bütünleşik bir uzaktan sınav sistemidir.

 

Online Sınav modülü, öğretmenlerin farklı tiplerde ve farklı yapılarda sınavlar oluşturmasına olanak tanır. Çoktan seçmeli, doğru yanlış veya açık uçlu sorular gibi birçok farklı soru tipinin kullanılabileceği online sınavlar öğretmenlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Bu kolaylıklardan bir tanesi oluşturulan soruların soru bankasında saklanıp daha sonrasında farklı sınavlarda kullanılabilmesidir.      

 

Online sınavların bize sınav yerlerine gitmeden özellikle sınav yeriniz konum olarak uzak ise maaliyet, barınma gibi sorunlar yaşamadan, özellikle bedensel engelli öğrencilerde büyük faydası olmaktadır.

 

Hem bedenen ve ruhen sorunlar yaşamadan sınavlara rahatlıkla katılımızı sağlamaktadır.

 

Uzaktan.com.tr alt yapısı ile ister bir işe alım mülakatı, ister bir eğitim sınavı yada görevde yükselme sınavını dakikalar içinde oluşturabilir ve katılımcılara SMS yada mail ile otomatik bildirimler ileterek katılımlarını sağlayabilirsiniz.

Göreve seçme, yerleştirme, yükselme sınavlarınız ve tüm eğitim sınavlarınız için UZEP Online Sınav altyapısı ile kaliteli hızlı ve ekonomik çözümlerimiz ile tanışmak için Size bir telefon kadar yakınız.

bottom of page